Przejdź do treści

Przyciemnianie szyb

oklejanie szyb samochodowych
Przyciemnianie szyb jest rewelacyjnym sposobem, aby w kilka godzin zmienić wygląd samochodu. Folie samochodowe mają wiele zalet , między innymi chronią wnętrze przed promieniami UV i zapewniają intymność. Przyciemniając szyby zapewnisz ochrone swojemu dziecku zarówno przed temperaturą, jak i przed oślepiającym słońcem. Oklejanie możemy wykonać w różnych stopniach przyciemnienia, dlatego każdy może skonfigurować według swojego gustu.

Stopień przyciemnienia

stopnie ciemności 1
Folie samochodowe do przyciemniania szyb występują w kilku stopniach ciemności. Zazwyczaj jest to 5%,20%,30%,50%, a w niektórych rodzajach 70 % przepuszczalności światła. Przy wyborze folii nie powinni się państwo sugerować wyłącznie wyglądem, ponieważ przyciemnienie ma wpływ na prowadzenie pojazdu. Przyciemniając szyby bardzo ciemną folią uzyskamy pełną intymność i ukrycie znajdujących się w pojeździe przedmiotów. Jednak należy pamiętać że bardzo ciemna folia w dużym stopniu ograniczy nam wydoczność przy cofaniu w godzinach wieczornych. Dlatego każdy kto ma zamiar przyciemnić szyby powinien zastanowić się jaki jest główny cel instalowania folii. 

Folie samochodowe

Przyciemnione szyby
Auto folie różnią się nie tylko ciemnością ,ale np: kolorem czy ilością filtrów. Możemy folie podzielić też na rodzaje, jak lustrzane, melalizowane itd. Na rynku samochodowym znalduje się cała gama folii od tanich marketowych ,po folie z 7 czy 10 letnią gwarancją. Myślę że każdy z państwa chociaż raz miał okazje zobaczyć jak wygląda marketowa folia na drodze. Folie te charakteryzują się niską trwałością co w efekcie powoduje ,szybką utratą barwy , i bąblami wielkości paznokcia najczęciej na tylnej szybie. Charakterystyczna jest  dla nich również ich fioletowa barwa.

Zalety przyciemnionych szyb

Ładne felgi jak i przyciemnianie szyb w któtkim czasie zmieni twoje auto nie do poznania. Jednak folie dają o wiele więcej . Markowa folia posiada filtry dzieki którym uzyskamy ,wyższą wydajność klimatyzacji, ochronimy tapicerkę przed promieniami UV , jak również zredukujemy temperaturę. Auto folie to doskonały sposób, aby zapewnić komfortowe warunki podróży dla twojego dziecka. Szczególnie przydatne może okazać się dla dziecka które, zaraz po narodzinach źle toleruje ostre słońce, zwłaszcza podczas długich tras.  

Drukarnia wielkoformatowa http://www.color-studio.pl/